Epilasyon Cihazları

Epilasyon Cihazları  Özellikleri

İğneli Epilasyon Nedir
İğneli epilasyon akımla çalışılan bir yöntemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. İğneli epilasyonda müşterinin hassasiyetine göre ayarlama imkanı vardır.Rahat, sağlıklı bir yöntemle, iğneli epilasyonla kesin çözümler elde edilebilir. İğneli epilasyon kalıcı çözümlerdendir. İğneli epilasyon ince ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır. Elektrik akımı zayıf olduğu için pek acı duyulmasa da hassas bölgeler için lokal anestezi yapılabilir. Seansların sayısı, iğneli epilasyon yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir.

İğneli epilasyon nasıl çalışır
 İğneli epilasyonda kıl köküne küçük çok ince ve sivri bir uç sokulur. Daha sonra elektrik akımı verilir. Elektrik akımının verildiği alet özel olarak yapılmış belli bir elektrik enerjisini veren cihazlardır. Isı ve kimyasal reaksiyon ile kıl kökü tahrip olmaktadır.

İğneli epilasyon güvenli bir yöntem midir
 İğneli epilasyon etkili bir yöntemdir. Modern iğneli epilasyon cihazları ve yöntemleri tedavinin etkinliğini arttırmıştır. Ayrıca kişiye özel iğne kullanımı ile bulaşıcı hastalıklardan korunma sağlanır.

İğneli epilasyon ağrılı mıdır
 İğneli epilasyon esnasında hissedilen acı kişinin ağrı duyarlılığına, makine modeline ve kullanılan yönteme göre değişir. İğneli epilasyon öncesi anestezik krem kullanılarak hastaların ağrıyı az hissetmeleri sağlanmaktadır

iğneli epilasyonun yan etkileri nelerdir
 İğneli epilasyon güvenli bir yöntemdir. İğneli epilasyon uygulanmasından sonra kısa süreli ve geçici kızarıklık oluşabilir. Tedaviden sonra önerilecek krem ve ilaçlarla bu yan etkiler kısa sürede kaybolmaktadır.

Hangi vücut bölgeleri tedavi edilebilir 
Vücudun her alanındaki tüyler iğneli epilasyon ile giderilebilir.

Uzun etki için iğneli epilasyon ne kadar süre devam edebilir
İğneli epilasyon uzun sürebilen bir yöntemdir. Tedavi süresi kişiden kişiye, tedavi edilen alan ve kıl yoğunluğuna göre değişmektedir. iğneli epilasyon da İlk tedaviden itibaren etkili sonuçlar alınmaya başlanır. Tedavi seansları başlangıçta yoğundurancak daha sonraları daha seyrek uygulanmaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Güzellik Salonu

Hizmeti İncele

Cihaz ve Ekipman Temini

Hizmeti İncele

Teknik Servis Hizmetler.

Hizmeti İncele

Cihaz ve Ekipman Temini

Güzellik salonlarının ihtiyaç duyduğu tüm cihazları, ürünleri ve ekipmanları sağlıyoruz. Ayrıca, cihazların doğru kullanımı ve bakımı konusunda eğitimler vererek, müşterilerimizin cihazlarından en verimli şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz.

Teknik Servis Hizmetler.

Güzellik salonlarının teknik ihtiyaçlarını karşılamak için cihazların bakım, onarım ve yedek parça temini konularında uzman teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Cihazlarınızın doğru çalışmasını sağlamak ve olası sorunları en kısa sürede çözmek için her zaman yanınızdayız.

Bizimle Hemen İletişim Kur!

Uygun teklifler ve Paketlerimiz için bizimle iletişime geç !